750 ml

LEATHER CARE LOTION

BALSAM DO KONSERWACJI SKÓRY

OPIS PRODUKTU:

Balsam do impregnacji oraz zabezpieczania powierzchni skórzanych oraz skóropodobnych. Dzięki kombinacji naturalnych olei i wosków oraz dwutlenku krzemu, doskonale nawilża skórę i chroni ją przed wysychaniem, pękaniem oraz utratą koloru. Balsam nadaje skórze gładkość, a także ochrania ją przed słońcem, oraz zabezpiecza przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak wnikanie płynów i intensywne tarcie. Pokrywa skórę dodatkową warstwą ochronną, która zabezpiecza ją przed plamami, łuszczeniem, oraz zadrapaniami i uszkodzeniami zewnętrznymi. Preparat doskonały do wszystkich rodzajów skóry. Zastosowanie w tapicerkach samochodowych, meblach domowych i biurowych, oraz galanterii skórzanej. Nie stosować do zamszu, nubuku oraz alcantary. Przed użyciem wstrząsnąć.

SPOSÓB UŻYCIA:

Umyj powierzchnię przy pomocy G-XTREME AUTODETAILER LEATHER CLEANER – PIANKA DO CZYSZCZENIE SKÓRY. Nałóż środek na gąbkę. Nanieś na elementy. Wypoleruj do sucha przy pomocy ścierki z mikrofibry. W celu osiągnięcia idealnego efektu nałóż drugą warstwę środka. Uwaga: Nie używaj w słońcu ani na rozgrzane elementy.

DOSTĘPNE POJEMNOŚCI: 750 ML

Klasyfikacja substancji lub mieszaniny:
Produkt nie jest klasyfikowany jako stwarzający zagrożenie dla życia i zdrowia człowieka oraz dla środowiska.

Elementy oznakowania:

Dodatkowe informacje na etykiecie:
EUH208 Zawiera mieszaninę poreakcyjną 5-chloro-2-metylo-2H-izotiazol-3-onu i 2-metylo-2H-izotiazol-3-onu (3:1). Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.